Stancje robotnicze Poznań - Krzesiny / Rataje / Szczepankowo / Żegrze

Stancje robotnicze Poznań

Stancje robotnicze Poznań

Sytuacja na rynku pracy niekiedy zmusza nas do tego, aby szukać zatrudnienia poza miejscem zamieszkania. Wiele osób z różnych części Polski oraz zagranicy decyduje się na przeprowadzkę do Poznania – miasta, które oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego. Właśnie tutaj rośnie zapotrzebowanie na stancje robotnicze, a my na nie odpowiadamy, oferując mieszkania dla pracowników spoza Poznania. Przygotowaliśmy 32 łóżka w pokojach od 2- do 6-osobowych wraz z pościelą oraz pojemnym kufrem na przechowywanie rzeczy osobistych. Zadbaliśmy o to, aby pomieszczenia były w pełni funkcjonalne – jasne i przestronne sprzyjają zachowaniu prywatności. Mieszkanie jest po generalnym remoncie – nowoczesne umeblowanie, świeżo malowane ściany i kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty – wszystko to czeka na przyszłych lokatorów w naszych stancjach robotniczych.

Nie tylko wyposażenie – stancje robotnicze

Z racji tego, że budynek przystosowany jest dla wielu mieszkańców, przygotowaliśmy dodatkowe 2 mini aneksy kuchenne, 6 pryszniców oraz 6 WC. Mieszkańcy nie muszą czekać w kolejce do łazienki. Nie tylko odpowiednio wyposażyliśmy stancje robotnicze, ale również zadbaliśmy o dogodną lokalizację. Budynek mieści się blisko przystanków, skąd odjeżdżają autobusy w różne części miasta, w tym także na dworzec PKP. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy oraz parki, gdzie można uprawiać bieganie, jazdę na rowerze czy rolkach. Stancje robotnicze to nie tylko budynek przystosowany do potrzeb lokatorów, ale również przydomowy ogród, w którym można wspólnie grillować i czerpać przyjemność ze spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Pokoje dla wymagających – stancje w Poznaniu

Oprócz dogodnych warunków oferujemy również korzystne ceny. Stawka za dobę przy wynajmie długoterminowym wynosi 16,50 zł. Nasze stancje robotnicze to opłacalna inwestycja zarówno dla pracodawców, jak i samych zainteresowanych najmem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienia na oglądanie mieszkania. Stancje robotnicze to najlepszy wybór dla wszystkich przyjezdnych poszukujących pokoju o podwyższonym standardzie.