Stancje pracownicze Poznań - Krzesiny / Rataje / Szczepankowo / Żegrze

Stancje pracownicze Poznań

Stancje pracownicze Poznań

Poznań jest miastem, które przyciąga swoimi atrakcjami nie tylko wielu turystów, ale również tych, którzy szukają stałego bądź tymczasowego zatrudnienia. Prężnie rozwijający się rynek pracy zachęca przyjezdnych zarówno z Polski, jak i zagranicy, co powoduje, że rośnie zapotrzebowanie na stancje pracownicze. My odpowiadamy na popyt, oferując wysokiej jakości stancje pracownicze pod krótko- lub długoterminowy wynajem. Jeśli jesteś pracodawcą i szukasz sprawdzonego lokum dla swoich pracowników lub rozglądasz się za miejscem w pokoju na własną rękę, nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie! Funkcjonalne mieszkanie, dogodna lokalizacja, niskie ceny – tym charakteryzują się nasze lokale mieszkalne przeznaczone dla 32 osób.

Wyposażenie mieszkania – stancje w Poznaniu

W domku szeregowym mieszczą się pokoje od 2- do 6-osobowych z wygodnymi łóżkami, telewizorem oraz funkcjonalnymi meblami. Przestronne, jasne pomieszczenia sprzyjają zachowaniu prywatności oraz umilają spędzanie wolnego czasu w mieszkaniu. Budynek jest po pełnym remoncie, wyposażony w nowoczesne sprzęty – w kuchni znajdują się 2 płyty ceramiczne, 4 kuchenki mikrofalowe, 5 czajników elektrycznych, 3 lodówki, pralka i niezbędne naczynia. Na piętrach dodatkowo mieszczą się mini aneksy kuchenne. Dla wygody mieszkańców przygotowaliśmy również 6 pryszniców oraz 6 WC – mieszkańcy nie muszą czekać w kolejce do łazienki.

Dogodna lokalizacja – stancje pracownicze

Stancje pracownicze zlokalizowane są w spokojnej, bezpiecznej dzielnicy w pobliżu przystanków autobusowych ułatwiających dojazd w każdą część Poznania, w tym również na dworzec PKP. W sąsiedztwie znajdują się również sklepy oraz tereny nadwarciańskie oraz parki, w których można uprawiać sporty – bieganie, jazdę na rowerze czy rolkach. Do dyspozycji oddajemy również przydomowy ogród, gdzie można spędzać czas przy grillu. Dogodne usytuowanie stancji pracowniczych to nie wszystko. Oferujemy również atrakcyjne ceny. Przy wynajmie długoterminowym najniższa stawka za dobę wynosi 16,50 zł.