Dom dla pracowników Poznań - Szczepankowo / Rataje / Krzesiny / Żegrze

Dom dla pracowników Poznań – Szczepankowo / Rataje / Krzesiny / Żegrze

Dom dla pracowników Poznań – Szczepankowo / Rataje / Krzesiny / Żegrze

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zapewnić swoim pracownikom odpowiednie zakwaterowanie? Zapewne szukasz wygodnego i atrakcyjnego finansowo noclegu dla pracowników. Poznaj naszą ofertę na domy dla pracowników. Wygodny i komfortowy dom dla pracowników to idealne rozwiązanie, które rozwiąże problem ich zakwaterowania. Oferujemy w pełni wyposażone nowoczesne kwatery w domu szeregowym po generalnym remoncie oraz dogodną lokalizację. Dom dla pracowników jest funkcjonalny i przestronny, z łatwością pomieści łącznie nawet 32 osoby. Znajdują się w nim kuchnia oraz dwa aneksy kuchenne, 6 łazienek, a także 12 pokoi (od 2 do 6 osób) z telewizorami. Wyposażenie jest nowe i sprawne, dzięki temu panuje w nim przyjemny, rodzinny klimat, który sprawia, że jest to nie tylko wygodne miejsce do spania, ale także mieszkania.

Dom dla pracowników w spokojnej dzielnicy Poznań

Po całym dniu pracy ważny jest wypoczynek. Zapewni go szeregowy dom dla pracowników, który znajduje się na cichym osiedlu, z dala od zgiełku miasta. Wygodnie zaaranżowany dom dla pracowników sprawia, że każdy mieszkaniec będzie czuł się w nim komfortowo. Do dyspozycji mieszkańców domu jest ogród, w którym można zrobić grilla, zrelaksować się na łonie natury i odpocząć po całym dniu pracy. Dom dla pracowników umiejscowiony jest w pobliżu terenów zielonych – Cytadeli oraz Warty, gdzie można uprawiać sport bądź wyjść na spacer i cieszyć się naturą w centrum miasta. Obok domu znajduje się sklep spożywczy, a niedaleko również dyskonty oraz bogato rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa. Dobrą komunikację zapewniają często kursujące autobusy, którymi można dojechać w każdy zakątek Poznania. Równocześnie ta lokalizacja zapewnia bezpieczeństwo.

Funkcjonalny i wygodny dom dla pracowników Poznań

Oferowany przez naszą firmę dom dla pracowników to najlepszy sposób na zagwarantowanie pracownikom atrakcyjnych warunków noclegowych. Dom dla pracowników to doskonały wybór dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na pracownikach, a także korzystnych finansowo warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.